Dorost jede! 6 góly rozstřílel Bohunice na jeho hřišti

TJ Tatran Bohunice - Žijeme Hrou 0:6 (0:4)

Bohunice 29. 9. 2024, 10:00, 9.kolo, 5. liga starší dorost JmKFS (A)

Branky: 2x Sedlák D., 2x Sýkora D., Pernica J., Barák M.
Sestava: Dvořák M. (GK), Malits R., Janča J., Sedlák D., Svoboda J., Pernica J., Markus P., Barák M., Měcháček M., Sýkora D., Melka M.
Náhradníci: Kříž F., Bednář L., Šafář D., Čípek M., Horák O.

V 9. kole přijel dorost získat body do Brna na půdu Tatranu Bohunice. V každém zápase se snažíme na soupeře vyvinout tlak a co nejvíce skórovat. To se nám od začátku s velkou kvalitou a trpělivostí dařilo. V 19. minutě otevřel skóre David Sedlák a po chvíli navýšil skóre svojí trefou Daniel Sýkora. Před odchodem do kabin se znovu trefila dvojice David Sedlák a Daniel Sýkora a po prvním poločasu šli všichni do kabiny s úsměvem a výsledkem 0:4. Do druhého poločasu jsme nic nechtěli podcenit a z šaten jsme šli s jasným cílem - vyhrát. Svojí střelou se v 61. minutě nemýlil Jakub Pernica a na konci zápasu Matyáš Barák. Druhá půle byla v naších rukou, soupeř si nevytvořil žádnou větší šanci a brankář Matyáš Dvořák udržel čisté konto v brance.  Kluci zápas odmakali a dali do toho všechno. Bylo vidět, že přijeli vyhrát, výsledek 0:6 a 3 body si všichni vychutnali.

Veronika Švábová (asistentka trenéra dorostu)