Dorostenci navázali na zápas s Bílovicemi a 7 góly rozstříleli Kohoutovice

Žijeme Hrou - TJ Tatran Kohoutovice 7:3 (2:1)

Kunštát 22. 9. 2024, 10:00, 8.kolo, 5. liga starší dorost JmKFS (A)

Branky: 2x Sedlák D., Melka M., Brož M., Svoboda J., Sýkora D., Markus P.
Sestava: Dvořák M. (GK), Malits R., Janča J., Sedlák D., Svoboda J., Brož M., Jindřich P., Markus P., Barák M., Měcháček M., Sýkora D.
Náhradníci: Melka M., Kříž F., Danzinger J., Zunka K., Skoupý R.

V neděli 22. září přivítal dorost tým Tatranu Kohoutovice, netradičně na hřišti v Kunštátě. Po skvělém výkonu minulého kola všichni měli touhu dotáhnout zápas do vítězného konce. Ve velkém nasazení hned v 8. minutě skóroval z dorážky David Sedlák. Bylo vidět spostu hezkých kombinací a držení míče našeho dorostu. Ve 29. minutě byl stav utkání 1:1. Na to hned skvěle zareagoval Matyáš Melka a po chybě obránce navýšil na 2:1. Povedené gólové střely dále ukazál v 57’ Matěj Brož, 65’ Jirka Svoboda, 76’ David Sedlák, který si svým přestupem z Blanska zapsal už 3 goly. Dále v 79’ Daniel Sýkora a 87’ kapitán Patrik Markus. Celý zápas probíhal podle našich představ a výborným výkonem si dorost vychutnal 3 body a výhru 7:3.

Veronika Švábová (asistentka trenéra dorostu)

Více fotek ze zápasů najdete na sociálních sítích Žijeme Hrou.