Odhodlaní dorostenci obrali vedoucí tým soutěžě o body

Žijeme Hrou - TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 3:3 (1:1)

Lysice 7. 9. 2024, 10:00, 6.kolo, 5. liga starší dorost JmKFS (A)

Branky: Jindřich P., Sedlák D. (pen.), Markus P.
Sestava: Dvořák M. (GK), Malits R., Janča J., Sedlák D., Svoboda J., Brož M., Jindřich P., Markus P., Barák M., Měcháček M., Sýkora D.
Náhradníci: Melka M., Kříž F., Danzinger J., Zunka K., Skoupý R., Čípek M., Horák O.

V sobotu 7. září náš dorost bojoval o body s Bílovicemi nad Svitavou. Celý tým šel do zápasu s odvahou a chutí po 3 bodech a vítězství. Hned ve 3. minutě to potvrdil Patrik Jindřich, kdy otevřel skóre a hru jsme měli v našich rukou. Před poločasem Bílovice dorovnaly a tak půlka byla remízová. V druhém poločase se trefil hráč Bílovic, ale i tak byl celý tým odhodlaný dát do zápasu vše. David Sedlák nováček v sestavě, který přišel z Blanska svoji premiéru zkrášlil penaltou v 64. minutě a stav utkání byl srovnán na 2:2. Konec zápasu byl napínavý a k vidění bylo spoustu gólových šancí. Bílovice byly ve vedení 2:3 a v posledních minutách srovnal hlavičkou kapitán Patrik Markus. Po skvělém výkonu si dorost vybojoval bod a zápas skončil 3:3. Pochvala patří každému z hráčů, kteří celý zápas odmakali naplno.

Veronika Švábová (asistentka trenéra dorostu)